За крок до перемоги у "Країні талантів" рівняни потребують допомоги.ВІДЕО

Відомо, що 2013 рік вважається роком дитячої творчості. У зв’язку із цим, Держкомтелерадіо виступив ініціатором створення нового телевізійного проекту спільного виробництва обласних державних телерадіокомпаній, у яких висвітлюються різні напрями дитячої творчості.

Із початку літа (1 червня – Дня Захисту дітей) в ефірі обласних державних телерадіокомпаній стартував новий телевізійний проект "Країна талантів". Щосуботи о 16:30 кожна обласна державна телерадіокомпанія представляє програму, у якій демонструють зразки творчості талановитих та обдарованих дітей області, їхні спортивні досягнення тощо.

Героями програми Рівненської ОДТРК стали: учасники дитячого етнічного хору "Ранкова роса", який відроджує і популяризує древні поліські піснеспіви, вихованці дитячої групи танцювального ансамблю "Лайт", юні вихованці школи бойового гопака, а також всеукраїнські чемпіонки з шахів сестри Карина та Ілона Туленіни. 

-  У конкурсі представлені роботи з усіх областей України, - розповідає співавтор програми Максим Коломис. - Переможця визначать шляхом голосування та найвищого середнього балу за 5-бальною шкалою.

Наразі Рівненська команда займає одну із лідируючих позицій, конкуруючи із не менш сильною командою із Харкова.

Рівняни та жителі області почали активно голосувати за команду Рівненської ОДТРК. Допомогти рівнянам перемогти можна поставивши крайню зірочку справа на сайті Krainatalantiv.com.ua.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.