На Рівненщині вишиють "Заповіт"

Майстрині Сарненського району всі разом вишиють велетенське полотнище "Заповіту".  Завершити його планують до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Дизайн колективної вишивки розробили представниці любительського об’єднання "Самоцвіти Сарненщини". Вони підібрали узори, кольори та матеріал. Долучитися до естафети зможуть майстрині з кожного села. Вже нині "Заповіт" вишивали в Немовичах і Карасині, Зносичах і Карпилівці.

Дійство відбувалося у місцевих культурно-дозвіллєвих комплексах, де також організовували тематичні виставки, декламували вірші Шевченка. Тим часом колективно вишивати на полотнищі слова саме "Заповіту" вирішили тому, що він є чи не найбільш відомим. Твір мав великий вплив на українську культуру. Його переклали на більш ніж 150 мов світу.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, яке відзначатимуть на державному рівні, на Рівненщині відбудеться низка інших мистецьких акцій, доповіли заступнику голови облдержадміністрації Олексію Губанову.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.