Рівнянам розкажуть як забезпечити своє завтра

24 жовтня в Рівному відбудеться вже шостий "Турбопрактикум". О 18:00 в конференц-залі готелю "Мир" виступить Євген Глібовицький з темою "Як забезпечити своє завтра? Бізнес і суспільство в країні, що перезавантажується". Гостям заходу розкажуть про нове розуміння України, яке за останні роки випрацювали експертні кола, нову роль міст в Україні, можливості та особливості для розвитку бізнесу в залежності від різних сценаріїв. Захід буде цікавий керівникам та власникам місцевих бізнесів, що планують активно розвиватись.

Євген Глібовицький — засновник, партнер та директор з розвитку експертної компанії, яка займається розробкою стратегій, дорадництвом з питань управління, маркетингу та комунікацій. Євген є експертом зі стратегічного консультування у бізнесі, громадському секторі, розвитку міст. Сфокусований на дослідженнях цінностей та їх ньому впливі на бізнес і суспільну сферу. Є учасником Несторівської групи, яка розробляє візію України 2025, Унівської групи (візія для Львова 2025), експертом ОБСЄ в країнах колишнього СРСР. 

За останні роки Євген Глібовицький був членом правління Комітету Підприємців Львівщини та Української Асоціації зі зв'язків з громадськістю та інших асоціативних об’єднань. Викладає в бізнес-школах Києво-Могилянської Академії (kmbs) та Українського католицького університету (LvBS).

У минулому - журналіст, редактор, згодом топ-менеджер в медіа. В 2002 році разом з Романом Скрипіним та Андрієм Шевченком придумав та розробив телевізійний 5 канал, який у 2003 вийшов в ефір та став ключовим мовником до та під час Помаранчевої революції. Євген Глібовицький був одним з лідерів спротиву журналістів проти цензури. В 2005 році Євген Глібовицький покинув медіа та розпочав роботу зі створення аналітичного центру, який може створювати глибші та складніші рішення для розвитку та модернізації.

Євген Глібовицький є випускником Києво-Могилянської академії, де він вивчав політологію. Він також вивчав право у Львівському університеті та філософію в Блафтонському університеті (США).

Послуги стратегічного дорадництва та тренінги від Євгена Глібовицького користуються попитом серед провідних українських та мультинаціональнихкомпаній, а також міжнародних організацій.

Вхід на захід безкоштовний але лише по запрошенням. Щоб отримати запрошення - телефонуйте 0667799002 або напишіть на адресу Pavlo.aleksevych@gmail.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.