Влада Рівного приховує які кіоски трощитиме наступними

Сайт "ВСЕ" звернувся до мера Рівного Володимира Хомка із проханням надати повний перелік тимчасових споруд, які розташовані на території Рівного незаконно і підлягають демонтажу. Оскільки чиновники не змогли пояснити алгоритм відбору знесення кіосків (чому першими узялися за ті, що вже демонтовані), ми засумнівалися в наявності задекларованого списку із 122 тимчасовими спорудами, на які "має зуб" влада Рівного. 

Аргумент влади - цей список є "плаваючим". Мовляв, підприємці узялися за розум і наводять лад із документами. Тому кількість "штрафників" постійно змінюється, а отже надати публічності цьому переліку вони не готові. 

Див. також Як депутати Рівнеради показово трощили кіоски. ФОТО

Щось подібне нам відповіли і на інформаційний запит. І тим самим залишили відкритою гіпотезу про те, що у всій цій історії із тимчасовими спорудами далеко не все відбувається відкрито і прозоро. Можливо, підприємцям пропонують "порішати" виключення їхніх МАФів (малих архітектурних форм) зі списку на знесення? А може із цього переліку саме виключають "своїх" людей? І прикриваються тим, що нині триває безперебійне оновлення документів серед власників тимчасових споруд?

Якщо шановні владці мають цей перелік і справді є відкритими до громади, вони можуть щомісяця публікувати в ЗМІ оновлений перелік незаконних тимчасових споруд, зазначаючи які з них вже "легалізовані", а які знесені. Таким чином було б чітко видно як працює міська влада над знесенням незаконних МАФів, наскільки активно підприємці наводять лад із відповідними документами. Це називається працювати прозоро. А нині у влади Рівного, як то кажуть, "своє на умі". Але чи так має бути у відкритому демократичному суспільстві? 

Див. також Влада Рівного продовжує трощити незаконні кіоски. ФОТО

Вашій увазі відповідь рівненських чинуш на інформаційний запит сайту чесних новин "ВСЕ".

Див. також Влада Рівного трощить кіоск на вулиці Дубенська. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Це ж Вівсяник) Він і його братз УОЗ в рівненській області ще ті ...товариші

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.