Солістці рок-гурту "Vivienne Mort" не сподобався брязкіт виделок рівнян

У ресторані пабі "Le Chalet" вчора, 23 жовтня, відбувся концерт київського рок-гурту "Viviénne Mort".

До Рівного рок-гурт із своєю акустичною програмою завітав вперше. Для рівнян такі виступи є чимось новим, тому протягом концерту глядачі із приємним подивом поринали у атмосферу музичного театру, суміш салонного кабаре та дитячої вистави.

Здивував рівнян і образ артистів... виступали вони босими.

Як вже зазначалось вище, подія проходила у стінах ресторану, тому нікого не здивував той факт, що глядачі вирішили поєднати приємне та корисне - зробити замовлення у офіціанта та смакуючи їжею слухати спів вокалістки. 

- Будь ласка на стукайте виделками коли я співаю - після закінчення пісні попросила вокалістка, Даніела Заюшкіна. - Ви ж на концерт прийшли, а не у столову. Поїжте вже вдома.

До речі, впродовж всього концерту пані Даніела у поблажливій формі зверталась до публіки із проханням не ходити фотографам перед нею, коли вона співає та вимикати телефони.

Репертуар гурту багатий на різні пісні. Кожна з них переносила глядача у власний світ уяви, із своїми героями та декораціями.

По закінченню дійства, рок-гурту "Viviénne Mort" попросили зіграти ще раз на біс пісню "Лети", яка вже стала "своєю" серед рівненської публіки.

Закінчився концерт бурхливими оваціями, роздачею автографів та фотографуванням із учасниками гурту.

Коментарі

не дарма Гадюкіни про бидло співало, тут два розписалося вже вата обісрана.

мы ещё долго будем жить в невежестве - читать вместо книг перепосты в соцсетях, кушать во время выступлений музыкантов и разговаривать по телефону во время спектаклей в театре. ЛЮДИ! Давайте учиться УВАЖАТЬ ДРУГ ДРУГА. Мы сможем перерости животный этап развития, я в НАС верю!!!!

Во идиотка!

Господи, яка "зірка"... Зірковість просто випирає через вуха. Вона ж знала, де буде виступати, а отже, погоджувалася на такі речі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.