Рівнянку визнано найкрасивішою представницею української діаспори

В Інтернеті фінішувало онлайн-голосування  за найкрасивішу представницю української діаспори.

За версією інтернет-користувачів, найгарнішою українкою діаспори є Оксана Шараневич, розповідає сайт svitua.org.

За підсумками інтернет-голосування, яке тривало на сайті конкурсу від 15 до 20 жовтня включно, найбільшу кількість голосів – 3925 – набрала учасниця №6 з Рівненщини Оксана Шараневич.

Зараз вона мешкає в Чикаго, переїхала до Америки в три роки, але стверджує, що любить і пам'ятає свій рідний край.

Майже стільки ж голосів здобула галичанка №12 Анжеліка Кузів, за яку віддали голоси 3853 користувачі та 432 "лайків" у Facebook.

Третє місце за версією інтернет-користувачів із 2737 балами посіла красуня під номером 14 Анна Мороз. Вона народилася в Дніпродзержинську та вже майже два роки живе в Чикаго

Під своєю фотографією Оксана Шараневич написала: "Я народилася на рівненському Поліссі, в містечку Костопіль. У цьому казковому лісовому краю пройшли моє дитинство і юність. Як і багатьох нас, життя привело мене в Америку, де живу в Клівленді штат Огайо, працюю косметологом. Ще в дитинстві батьки, дідусь навчили мене душею і серцем любити народну пісню. Так і народилася заповідна мрія – стати співачкою".

Коли гостюю в рідних краях – займаюся пісенною творчістю, беру участь у різних концертних програмах – це Рівне, Львів, Київ. Виступала на "Євро-2012".

Своєю піснею, за словами дівчини, вона прагне об'єднувати українську діаспору з нашою батьківщиною. "Бо і в далекій Америці ми рідні та гідні діти своєі працьовитої землі України", – зазначає Оксана.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.