Скандал навколо кафе "Суренж" вщухає, сторони домовились усно

Після ряду публікацій на сайті "ВСЕ" щодо скандалу навколо кафе "Суренж", яке знаходиться в колишній будівлі в’язниці, сторони конфлікту вирішили домовитись. За словами орендаря Аміра Шіноуду та його дружини,  власник приміщення Кхатер Еліас Дарвіше, нібито, пообіцяв повернути усі затрачені на облаштування кафе кошти.

Нагадаємо, у редакцію сайту "ВСЕ" звернулася жінка, чоловік якої взяв в оренду частину приміщення колишньої в’язниці та облаштував там кафе "Суренж", що на вулиці Соборна, 16. Жінка розповіла, що для того, аби побудувати кафе, подружжя затратило велику суму грошей.  Після того, як опоряджувальні роботи були виконані та налагоджена робота у закладі, власник приміщення відібрав "Суренж". Між тим, за словами жінки, договір оренди дійсний аж до кінця цього року. За словами дружини орендаря Жанни, власник задумав схему, завдяки якій чужими руками облаштував кафе, а потім відібрав його разом із обладнанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрист скандального офісного центру порадив скаржитися в "лігу сексуальных реформ"

Для того, аби переконатися, що інформація щодо примирення сторін достовірна, журналіст сайту "ВСЕ" завітала у кафе "Суренж". Ми побачили, що орендар пан Амір, його дружина та юрист ТОВ "Компанія Фаді" Сергій Масалов сидять за одним столом. Дружина Аміра Жанна, повідомила, що власник пообіцяв повернути усі затрачені на облаштування кафе кошти. Правда, домовленість знову усна…

Окрім того, жінка звернула нашу увагу на чоловіків, які сиділи у кафе за сусіднім столиком. Вона повідомила, що один з них правоохоронець і вів справу щодо конфлікту у кафе. Ми вирішили з’ясувати, чому в журналі Єдиного обліку Рівненського МВ УМВС заяв та повідомлень щодо конфлікту навколо кафе "Суренж" між орендарем та власником приміщення зареєстровано не було.

Правоохоронець який представився оперуповноваженим Олександром Кузьмичем зауважив:

- Так я займався цією справою. Найближчим часом буде надана відповідь заявниці. Заява була зареєстрована належним чином. І було б дуже добре, якби ви дали нам пообідати.

Сподіваємося на цьому конфлікт буде вичерпано і сторони розійдуться миром. Щоправда хотіли б все ж нагадати пораду юриста, який представляє одну зі сторін: навіть з родичами та друзями ділові стосунки краще оформлювати належним чином.

Ключові слова: 

Коментарі

Тільки святе для слов'ян слово Суренж навіщо очорнили?
Невже іншої назви для кафе не знайшлося?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.