Олександр Курсик: "Про земельну ділянку хай журналісти питають мого тестя і тещу"

Олександр Курсик спростував інформацію про причепність до "Садівників Рівнеради". В коментарі сайту "Ервеюей", депутат стверджує, що ніякого відношення до цієї земельної ділянки не має. Більше того, він вважає цей матеріал замовним і таким, що спрямований на те, щоб спаплюжити його як депутата. 

- Наголошую, що у мене є загальновідомий мобільний номер телефону, який працює цілодобово, - додав Олександр Курсик. - І горе-журналісти, які пишуть такі замовні матеріали, могли знайти в собі сили дізнатися мій номер і суто з етичних міркувань принаймні звернутися за коментарем. А потім вже публікувати інформацію. 

Я знаю, хто це зробив, я знаю з якою метою це зробили, але нічого із зазначеного коментувати не буду. Ті питання, які адресуються моїм тещі і тестю хай журналісти задають їм. Всі питання, які є до мене – задайте мені і я відповім. 

Я з 2006 року стою у земельній черзі і нічого не приховую від своїх виборців та колег. Все, що в мене є - це моя репутація, яку зараз хочуть спаплюжити. Я ніколи не прикривався дідом, бабою, тещою, тестем і не буду. 

Чесно кажучи, я здивований, що ніхто з журналістів не взяв на себе відповідальність підписати матеріал, а опублікували від імені редакції. Що ще раз свідчить про те, що стаття оплачена. Тому мені соромно за таких своїх колег. 

Те, що мене не було на сесії це вже інше питання, я був на зйомках. Але я завжди виступав за відкрите голосування і голосував би або відкрито, або відкрито не голосував би. 

І я дякую кореспонденту ІА «Ервеюей» за те, що знайшла мій номер телефону та звернулася за коментарем. А від сьогодні сайт, який опублікував замовний матеріал  я читати не буду і не вважаю його об’єктивним, а журналістів – професійними. 

Журналіст "1+1" Олександр Курсик став "садоводом Рівнеради" і отримав земельку

Ключові слова: 

Коментарі

"Я ніколи не прикривався дідом, бабою, тещою, тестем і не буду. " - оце насмішив... кому ти тут будеш розказувати, якби не твій тесть, то ти б ще до цього часу, Сашко, працював би щонайбільше на Рівне1, і їздив би тролейбусом, а не машинкою, яку тобі тесть купив, як і все решту, що він тобі зробив, починаючи від членства у БЮТі, і закінчуючи земелькою на Київській!

Коли їхатимеш в Срібне-нікому не кажи проце,бо твій джип почнуть закидати гноєм десь вже в Ситному.....

Cеред всіх садоводів Курсик виявився самим тупим- оформив земельку на жінчиного діда і тепер розказує, що його паплюжать. Шифруватись треба було краще, Сашко і ніхто б тебе не паплюжив.)))))

Непогано Курсик отмазується, видно що професіонал. Для тих "садоводів" з Батьківщини, які не знають як відповідати, коли їх зловлять на крадіжці землі (а рано чи пізно інформація випливе по всім 15 бютівцям) надаю безкоштовну інструкцію як відповідати на назручні запитання. Зауважте - на халяву консультую :)

- Добрий день, це журналіст Петренко. Ми зясували, що на вашого прямого родича оформлена земля зі списку 20 садоводів (або 47).
Відповідь:
- Це все брудні провокації проти опозиційної Батьківщини з богу ворогів!

- Почекайте, які провокації?Ви знали, що Ваш родич у списку, чому не попередили грромадськість?
Відповідь:
- Юля Володимирівна має бути негально звільнена!! ЮЛІ -ВОЛЮ!

- Зараз питання не про Юлю, а про Вашу землю, яку ви отримали поза чергою на вашого родича. Ви плануєте віддати землю назад громаді, чи відкликати свій голос за садоводів?
Відповідь:
-Європейський суд з прав людини чітко зазначив - Юля має бути на свободі!

ВІрю фактам. Курсик - садовод, який вкрав у громади ділянку.

Забрехався ти Саша по повній програмі і взагалі дякувати кореспонденту ІА «Ервеюей» за те, що знайшла твій номер телефону це добре, але чому ти не кажеш що ІА «Ервеюей» підконтрольне Вознюку і чомусь там останнім часом любить піаритись твій тезка Саша Нестерук. Ти б ще подякував кореспонденту " ЧаРівне Рівне". )))) А те що ти Саша "здивований" ,то це просто пояснюється, коли людина в громадському місці портить повітря, простіше кажучи пукає, то також робить здивований вигляд, щоб ніхто її не запідозрив у цьому.))) Так що роби далі "здивований" вигляд і ніхто не здогадається , що ти пукнув.

Юрій Pis Дюг навіть цитату яку в лапки взяв не зміг вірно вставити. Замість "Про земельну ділянку хай журналісти питають мого тестя і тещу" треба було написати " Ті питання, які адресуються моїм тещі і тестю хай журналісти задають їм. Всі питання, які є до мене – задайте мені і я відповім. " СПРАВЖНІЙ Pis Дюг.

Якщо б Саша мав стільки грошей, як замовники, то вклав би їх щось нормальніше, ніж у закопування своїх політичних опонентів чи то пак конкурентів з партії.

Вірю Курсику,

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.