Мер Рівного відмовився від землі садоводів. ВІДЕО

Міський голова Рівного виступив на сесії з несподіваною заявою. У своєму виступі він зауважив, що не хоче бути причетним до земельних ділянок "Садівників Рівнеради". 

- Коли ЗМІ встановили, що я маю відношення до одного з отримувачів землі, я все перевірив і це виявилось справді так. Тому провів з людьми розмову і вони відмовились від земельної ділянки на користь багатодітної самотньої матері. Пропоную розглянути це на наступному засіданні сесії Рівнеради, - зауважив мер. 

Сайт "ВСЕ" вже писав про безкоштовне виділення земельних ділянок "під садівництво" тим рівнянам, які мають професійно-родинні зв'язки із депутатами Рівнеради. Отримати ласі шматочки землі виявили бажання 67 добровольців. На минулій сесії Рівнеради ці питання розглянули і комусь поталанило більше, а комусь - менше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Впливові "садівники" Рівнеради: хто претендує на безкоштовну міську землю?

Двадцяти добродіям, які захотіли посадити розкішні "сади" на вулиці Київська, таки пощастило. Серед них, зокрема, - журналіст "1+1" Олександр Курсик, дочка начальника управління Держкомзему у Рівному, депутата Острозької міської ради від Партії регіонів Романа Греська Наталія Фролова, донька керівника міської організації ВО "Батьківщина" Марії Конощук Наталія Доліновська. А розгляд питання по виділенню садів в районі Басів Кут - перенесли.

Тим часом виконуючий обов`язки голови обласної організації організації "Батьківщини" Микола Кучерук заявив, що до сьогоднішнього засідання сесії всі депутати "Батьківщини" мали відкликати свої голоси під рішенням про виділення 20 земельних ділянок та анулювати його. 

Також на сесії Рівненської обласної ради, яка проходить паралельно із засіданням Рівнеради, обранці прийняли рішення підтримати депутатське звернення Олексія Бучинського щодо законності виділення "садових ділянок". Відтак воно буде направлене облрадою до обласної прокуратури. 

Коментарі

Та хай влаштують аукціон та куплять ту землю, і гроші в бюджет підуть, і будуть базікать, що все чесно...,. і земля не буде рости бур,янами!

Швидше хоче відмазатись.
Поваги "0". Він Ще своє вхопить)))

Розведешся?

Хомко через Галю хоче стати знов мером.

Цікавий поворот! Молодець. Цікаво чи ще хтось таке зробить?а ось зятю не пре якось, то з роботи звільнять, то хочуть вбити, ще й ділянку забрали.щось тут не зрозуміле, бо говорять що в них дуже дружні стосунку. Гарна дружба))

Красава бий своіх...))

Місту потрібна чесна, сильна, вольова людина, справжнього чоловіка, мало говорить- багато робить і не розводив би туман у відрі.

Це вже схоже на цирк... Мер виправдовується як дитя, різні курсики-шмурсики в очі брешуть, Кульчинська взагалі нічого не чула про родича-садовода... Про звізду Конащук взагалі мовчу...Не міськрада, а банда дрібних крадіів. Розпустити треба цю компашку і провести нові вибори. Геть банду з міськради!

Достойний поваги крок.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.