Обласні депутати хочуть нагородити мера Рівного Володимира Хомка

Депутати Рівненської обласної ради проголосували за проект рішення про нагородження мера Рівного Володимира Хомка грамотою Верховної ради України.  

Перед голосуванням цей проект рішення розкритикував обласний депутат Олексій Бучинський.

- Коли Хомко став мером, на нього надіялися, як на господарника. А він прийшов і почав розвалювати комунальне господарство. Та ще й за його керування містом почався закритий дерибан землі, що нині називають "садоводством", - зазначив із трибуни депутат Бучинський. - Я пропоную не голосувати за це питання, бо Хомко не заслужив цієї грамоти. Він замість того, щоб їздити в столицю і вибивати гроші з казначейства, а не "нити", що ці гроші затримують, десять разів на рік їздить у Польщу, тричі відпочиває у Хорватії та їздить до зятя Джона в Чикаго. Мер Рівного заробив не грамоту Верховної Ради, а на "догану" Верховної Ради.

На захист мера став обласний депутат Григорій Мініч.

- Якщо він їде за міські гроші в Чикаго, то треба гнати його в шию. А якщо за свої, то шана йому за те, що не забуває свою родину, - захистив мера Хомка пан Мініч.

У підсумку голова облради Юрій Кічатий зазначив, що у Рівнераді проводилася ревізія, яка не виявила порушень з боку міської влади. Тож не слід звинувачувати Хомка у тому, що він не туди їздить. "Я сам і в Китай їздив по роботі, і куди хочеш. Це - частина нашої роботи", - пояснив Кічатий.

А заступник міського голови Рівного, депутат облради Галина Кульчинська присоромила Олексія Бучинського. "До Хомка є питання, я погоджуюсь. Але називати його нікудишнім мером - несправедливо. Багато питань залежать не лише від нього", - зазначила Галина Григорівна.

У підсумку, 53 депутати проголосували "За", 5 обранців були "проти", 2 - "утримались", а 8 вирішили "не голосувати".

Коментарі

Прогіб перед регіональним мером зараховано. Сідай - "пять".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.