Від депутатів Рівненської міськради вимагали здати мандати

Сьогодні, 25 жовтня під стінами Рівненської міськради провели акція протесту, про яку зазначає на своїй сторінці у мережі ""Facebook" Анатолій Бондарчук.

- Громадський Рух "Захистимо Рівне" провів під стінами Рівненської міської ради акцію протесту з вимогами забезпечити відкрите поіменне голосування в раді. Активісти тримали в руках плакати з написами "Ховаєш голос – здай мандат!", "ВІКРИЙ ЇЇ - свою кнопку", "Депутат, открой ЛІЧІКО!", "Відкритий голос - це НЕВІДКЛАДНО!", а також повісили плакат з списком всіх депутатів Рівнеради, які проголосували за непоіменне, закрите голосування, - зазначив  член координаційної ради громадянської мережі "ОПОРА" Бондарчук Анатолій.

Коментарі

Аяяй.....дружина живе з своїм законним чоловіком....срамота і безпрідел =)

Не заздріть =)

Така ідея вже була, потрібен дизайнер, адже все що зробилось раніше - не легка праця волонтерів, які не завжди мають час

У фейсбуці. Група Рівненщина політична. Там можна скачати і готову листівку по конкретному округу, мажоритарників там 16 чоловік

А чому б Вам краще не зробити плакат з тими депутатами, які голосували за відкрите голосування! Чому б не висвітлити їхні призвіща, щоб люди знали цих депутатів, і що вони чесні порядні та відкриті перед громадкістю!

Стане, зробить ліпосакцію, як деякі інші очільники нашого міста...

Зурабчик ну очень хочет стать депутатом. Ну очень не хочет работать. Похудел бы кило на 20.

Цікаво скільки коштують їхні послуги і хто проплачує їм пресу яка показує півгодинні акції шістьох осіб які нічого в своєму житті незробили своїми руками? На днях упітаний Зурабчик, також стояв нічого нероблячи, з заклеєним ротом. Хороша професія, хороше життя в Україні.

6 кандидатов в депутаты и 2 в мэры.И сколько заплатили за 15 минут стояния и опубликовали.А девушка в короткой юбке не она ли живет с бывшим начальником ГАИ.

Ці особи серійні піарщики. Де камери там і вони. Вся акція заключається в півгодинному простої шістьох осіб, фото відео фіксація і висвітлення в змі. Крута акція, пустих піарщиків.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.