У Рівному посвятили десятикласників у ліцеїсти. ФОТО

24 жовтня у КЗ "Школа-інтернат "Рівненський обласний ліцей"  відбулася урочиста церемонія посвяти десятикласників у ліцеїсти.

За традицією учні прийняли клятву "ліцеїста". Учениця 10-А класу Ольга Мартинчук поділилась власними враженнями:  

- В перші хвилини святкового концерту, який відбувся в сонячний жовтневий день, ми з трепетом в душі очікували, коли ж врешті-решт поклянемось у вірності своєму ліцею та патріотизмі до Батьківщини. Клятва вимовлялась так щиро та впевнено, що аж завмирало серденько. Головною частиною концерту, присвяченому посвяті 10-класників у ліцеїсти були представлення кожного класу. Всі профільні класи хотіли з гідністю представити свої таланти та здібності.

Я навчаюсь в класі, де панує атмосфера науки. Ми неабияк захоплені математикою та фізикою, нетерплячі до нудьги, неробство і марної витрати часу та сил. Нам дуже подобається творити магію, за допомогою лише цифр. Але, крім науки ми захоплені творчістю і вдало розвиваємо свої таланти, розповіла Ольга Мартинчук. 

Учні розповіли, що цей день запамятають надовго:

- От і настав той хвилюючий момент, коли ми стали ліцеїстами. Цей день ми запам’ятаємо надовго. З гарячим серцем та відкритою душею ми стали повноправною ліцейською родиною. Підготовка до свята пробудила у нас почуття відповідальності, згуртованості та гордості за навчальний заклад. Бо саме клятва кожного ліцеїста підтвердила, що "ми-ліцеїсти, в цьому наша сила. Сміливо ми крокуємо вперед, завзяті будемо в справах і у мріях. Нехай життя високим буде злет". Підтримка і заповзятість, креативність і наполегливість, чуйність і ніжність нашого директора надихає творити, дерзати та не здаватись - учні 10-Г класу Яна Ханевська та Юрій Штін. 

Своїми враженнями поділилась учениця  10-Б класу Олена Халабова: 

- Стати ліцеїстом - це велика честь для кожного учня, який навчається у стінах нашого закладу. "Ліцеїст" – це не просто звання, це велика відповідальність, що лягла  на плечі десятикласників.

Під час проголошення слів клятви ліцеїсти свідомо присягали на вірність закладу та Україні. На моїх ровесників покладають великі надії і сподівання. Ми зобов'язані їх виконати, щоб не підвести своїх наставників, які витрачають щоденно багато зусиль і терпіння, щоб ліцеїсти гідно несли високе звання людини та стали в майбутньому справжніми фахівцями своєї справи 

Аби привітати ліцеїстів на свято завітали заступник начальника обласного управління освіти, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський та депутат обласної ради Юрій Сосюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Такий великий день, що я сиджу, намаючись відтворити в своїй голові ці ж самі подіїї, але семирічної давності і ніяк не получається

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.