На Рівненщині визначать як краще навчати вундеркіндів

У 12 гімназіях та ліцеях області проводитимуть регіональний експеримент. Він буде спрямований на педагогів, які працюють із обдарованими дітьми. Досліджуватимуть, перш за все, проблеми і труднощі, із якими стикаються такі вчителі. Як результат, планують напрацювати цілісну методику, як саме варто навчати вундеркіндів, аби це  максимально розвивало їх таланти і при цьому позитивно впливало на здоров’я. Експеримент проводить науково-дослідницька лабораторія обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Рівненський регіональний центр Інституту обдарованої дитини НАПН України  "Творча обдарованість".

Річ у тім, що різноманітні методики роботи з талановитими школярами існують (йдеться, наприклад, про прискорене вивчення іноземної мови), однак їх треба застосовувати кваліфіковано, коментують фахівці РОІППО. Наприклад, у США інститут обдарованої дитини працює над тим, щоб сповільнити навчальний процес, аби зберегти психічне здоров’я учнів. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, Рівненщина - одна з областей-лідерів за рівнем роботи з обдарованими дітьми. А у рамках регіонального експерименту її вдасться покращити, доповіли заступнику голови облдержадміністрації Олексію Губанову.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.