У Рівному відкрили музей ковальства

Перший у Рівному приватний музей ковальства "Ковальські витребеньки" знаходиться на території приватного підприємства "Рівнебудпостач", за адресою вул. Курчатова 18-А.

Експонатами музею є найкращі витвори, що були представлені на ковальських фестивалях, які проводилися останніми роками на теренах України. Це переважно роботи відомого майстра з Донецька Віктора Михальова, майстра сучасного прикладного мистецтва, члена Спілки ковалів України. Творіння Віктора - "Фігурні дзвіночки" у формі танцівниці, жінки з дитиною, дівчини з коромислом, букету троянд, підсвічника тощо. А найновіший та найоригінальніший його шедевр - металеві шахи з дзвониками. Причому кожна фігурка має неповторну мелодію. Також тут є роботи майстрів з Рівного та інших міст України.

На газоні в дворі підприємства встановлені понад десяток різноманітних металевих фігур. Найбільша з них - двохметровий ведмідь з вудочкою та відерцем. Ще понад сотню експонатів знаходяться в приміщенні, пише група "Вконтакте" Рівненщина туристична"

Відвідування музею безкоштовне.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.