Рівняни зібрали 44 ручки для президента. ФОТО

У п’ятницю 25 жовтня на центральній площі Рівного відбулася Всеукраїнська акція  "Підпису - ЄС". Молоді активісти МГО "Молодь ДІЄ" обмінювали зірочки-наліпки на ручки.

Жертвуючи ручки, громадяни символічно уповноважували президента підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Cхожі акції відбулися у восьми містах України: Києві, Чернігові, Харкові, Одесі, Вінниці, Хмельницькому, Луцьку, Тернополі, де активістам вдлося зібрати також не мало ручок. Після того як акція відбудеться по всій Україні, всі зібрані ручки публічно передадуть Президенту України Віктору Януковичу.

-  Сьогодні ми зібрали у Рівному 44 ручки. Згодом така акція відбудеться у всіх містах де є прихильники Євроінтеграції, після цього до того як відбудеться саміт у Брюселі, всі зібрані ручки ми передамо президенту, уповноваживши його підписати угоду про асоціацію,-коментує голова МГО Молодь-ДІЄ Віталій Примак.

На саміті Східного партнерства, який відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада цього року, вирішуватиметься доленосне питання подальшого розвитку України – чи буде підписана Угода про асоціацію з Європейським Союзом.

На сайті акції www.pidpys.eu будуть збиратися відеозвернення людей, в яких вони пояснять, чому "їх ручка за ЄС". Тут будуть зібрані звернення усіх бажаючих громадян, а також громадських активістів, журналістів, митців, зірок шоу-бізнесу і спорту.

Ініціатори проведення акції - відомі журналісти і громадські активісти. На прес-брифінгу акцію представлятимуть Сергій Лещенко, Андрій Куликов, Анастасія Станко, Сергій Андрушко, Ірина Соломко, Наталя Соколенко, Артем Соколенко, Денис Самигін, Олег Рибачук, Дмитро Крикун, Любов Акуленко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.