У Рівному відбудеться осінній ювілей у бібліотечній родині

27 жовтня 2013 року о 14.00 годині в читальному залі Центральної міської бібліотеки за адресою Київська, 44 відбудеться вечір-зустріч «Осінній ювілей у бібліотечній родині». Захід приурочений до святкування ювілею з нагоди 60-річчя присвоєння бібліотеці імені Володимира Короленка.

   За роки свого існування бібліотека з читачами створила міцну родину. Постійний діалог читачів та бібліотекарів, налаштовує на відвертість у спілкуванні, за яким піднімаються особисті проблеми та переживання. Часто на допомогу приходить книжка та мудра порада бібліотекаря. Для багатьох постійних читачів бібліотека стала другою домівкою, затишним куточком, улюбленим місцем для проведення свого дозвілля.
   Привітати «ювілярку» завітають відомі жителі міста Рівного, письменники, поети, громадські діячі. Поетичне слово Анни Андріївні Лимич влучно доповнить теплі привітання присутніх. 
   Цікавим буде перегляд міні-фільму «Історія бібліотеки», в якому зібрані світлини домашніх архівів від перших днів заснування до сьогоднішніх днів. Не залишиться без уваги присутніх виставка-інсталяція «Володимир Галактіонович Короленко і Рівненщина».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.