Дубно і Кузнецовськ зіграли в більярд

20 жовтня у м. Дубно відбулася матчева зустріч «Кубок дружби» із російського більярду (гра «вільна піраміда») між збірними командами Дубно і Кузнецовська, пише сайт kuznetsovsk-rada.gov.ua.

Наше місто представляла команда Кузнецовської міської федерації спортивного більярду (КМФСБ) із семи спортсменів на чолі з головою федерації, заступником директора КДЮСШ ВП РАЕС Сергієм Якубишиним. До складу команди увійшли Юрій Михальчук– підприємець, Віктор Босик– начальник відділу внутрішньої політики міськвиконкому, Олександр Юдін – провідний інженер УПАГР, Олександр Грицюк – підприємець, Антон Дєдул - інженер ЦВ та К., Сергій Профатілов - начальник лабораторії ВАМ, Ігор Максимюк – інженер-технолог КТВ.

Змагання проходили у сім турів, у яких було зіграно 33 зустрічі. На зеленому сукні більярдного клубу «Дуплет» до останньої партії вирувала запекла та напружена боротьба. При загальному рахунку 16:16, у останній вирішальній зустрічі на плечі Сергія Профатілова лягла відповідальність за всю збірну команду. Програючи 1:4, наш гравець, зібравши "нерви в кулак", буквально вирвав перемогу в чемпіона Дубно Віталія Найди з рахунком 8:6.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.