Рівненський підприємець надурив 36 рівнян і змінив прописку

На адресу обласної інспекції з питань захисту прав споживачів цьогоріч надійшло аж 36 скарг на підприємця  Охоту Руслана Сергійовича, який продає вікна та меблі неналежної якості в магазині «Респект» та вулиці Данила Галицького, 2 у Рівному.

- Підприємець за допомогою студентів розповсюджував рекламні флаєри безпосередньо на вулицях міста, чим, мабуть, і приваблював мешканців до придбання даної продукції, - розповіла сайту «ВСЕ» головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів Тетяна Грищенко. - Кожен, хто телефонував до фірми пана Охоти, отримував інформацію про можливість придбання продукції у кредит на вигідних умовах. Представники банківської установи приходили до людей і відразу на місці оформляли договори кредитування. Як правило, це були самотні люди похилого віку. Можливо, це просто співпадіння. Але факт є факт.

Після цього у більшості випадків не  виконувалися обумовлені терміни доставки товару. Більше того, в умовах зазначалася продукція однієї фірми, а людям постачали іншу. Наприклад, міжкімнатні двері металопластикові вікна та балконні рами були зовсім з інших матеріалів. Словом, замовлення не відповідало вимогам нормативних документів. Також на продукції було відсутнє будь-яке маркування, тож з’ясувати місце походження продукції було не можливо.

Руслан Охота

За словами пані Грищенко, на сьогоднішній день продовжують надходити скарги від громадян на підприємця Руслана Охоту. Проте після чергового виїзду на їхній офіс на вулиці Д.Галицького, 2 фахівці інспекції із захисту прав споживачів побачили, що фірма «Респект» звідти з’їхала.

За неперевіреною інформацією, пан Охота нині здійснює підприємницьку діяльність за адресою вул. Далина Галицького, 5. Також відомо, що молодий підприємець вже мав справу із правоохоронними органами через вищеописане шахрайство. Зокрема із Державною службою по боротьбі з економічною злочинністю. 

Відгуки рівнян про послуги ФОП Охота Р.С.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.