Рівненський хор ветеранів відзначає 30-річчя

Народний аматорський хор ветеранів війни та праці "Патріот" відзначає ювілей. Колектив святкує день народження напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників не випадково, пояснив його керівник Петро Фесай. Нині хору виповнюється 30 років. Тим часом у 1983 році його учасниками стали 36 фронтовиків, які мали по два-три ордени Слави, Червоної Зірки. Пройшов час, тепер у колективі співають ветерани Збройних Сил, афганці, а також ветерани праці. Однак вони продовжують традиції своїх попередників.

- Якось я увімкнув телевізор і побачив виступ ветеранського хору з Сімферополя, а керував ним виходець із Рівного, якого я знав. Це мене і наштовхнуло на думку заснування такого колективу тут, - згадує Петро Фесай. – За час свого існування, хор "Патріот" виступав на багатьох сценах. Ми були у Каневі на могилі Шевченка, ми об’їздили всю Рівненську область. Ми спілкуємося з молоддю і з літніми мешканцями.

Як повідомили з міської ради Рівного, сьогодні у понеділок 28 жовтня о 16.00 у виставковій залі міського будинку культури (парк ім. Т. Шевченка ) відбудуться урочистості з нагоди 30-ти річчя заснування хору.

Завтра, з нагоди Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників "Патріот" співатиме у Клеванському госпіталі, - зазначили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.