Рівнянин отримав 10 років в'язниці за спробу вирізати цілу родину коханої

Кривавій події, під час якої ножових поранень зазнали подружня пара та їх 13-річний син, передує історія великого кохання їх дочки. Мова йде про рівнян Юрія та Оксану — старшу дочку й сестру майбутніх жертв різника.

Щастя молодої сім’ї швидко зруйнувалось, через постійні непорозуміння Оксана з маленьким сином пішла від цивільного чоловіка. Крах шлюбу для безробітного Юрія став непростим випробуванням. Всі його наміри відновити сімейні стосунки були марними.

Торік 20 жовтня рівнянин вирішив раз і назавжди розібратися з родичами колишньої дружини. Для цього він прихопив з собою кухонного ножа.

Трагедія розігралась близько 21-ї години в одній з багатоповерхівок на вулиці Макарова. Юрій без перешкод зайшов до незамкненої квартири колишніх родичів.

Першим на лінії вогню опинився 13-річний брат дружини Андрій: хлопчина сидів на дивані в коридорі, біля нього бавився трирічний племінник — син Юрія та Оксани. Непроханий гість влучив Андрію в шию, розітнувши щитовидного хряща й гортань. Насівши на пораненого хлопця, Юрій продовжив наносити удари в ділянку грудної клітки, зламав ребро та пробив праву легеню. Підліток захрипів, Данилко, злякавшись, заплакав.

На шум у кімнаті прибігли тесть з тещею: жінка встигла підхопити внука на руки, однак вибігти з кімнати їй не вдалося. Зять упіймав Тетяну за волосся й наніс їй удар ножем у спину. Пізніше судово-медична експертиза встановить, що поранення жінки відноситься до середнього ступеня тяжкості, її сина — до тяжкого тілесного ушкодження, яке небезпечне для життя.

Довести тяжкий злочин до кінця чоловікові завадив батько Юрієвої цивільної дружини: він металевою пилкою почав наносити нападникові удари по голові, обороняючи рідних. Юрій все ж устиг поранити й тестя: він влучив йому ножем у шию та грудну клітку. Після цього непроханий гість з місця події втік. Чоловік кілька діб переховувався від правосуддя. Правоохоронці затримали нападника за місцем проживання.

Юрій заперечував навмисність свого вчинку, стверджуючи, що неповнолітнього Андрія поранив випадково, мовляв, спотикнувся, упав на малого, тримаючи в руках ножа, а тещі завдав тілесних ушкоджень, обороняючись від тестя, який бив його пилкою по голові. Однак у ході досудового розслідування підтвердилися припущення про вмотивованість дій підозрюваного. Саме неприязні  відносини до родичів колишньої дружини підштовхнули чоловіка до вчинення тяжкого злочину.

Рівненський міський суд кваліфікував дії підсудного за ч.3 ст. 15, п.п.1,2 ч. 2 ст. 115 КК України — незакінчений замах на умисне вбивство двох і більше осіб та малолітньої дитини. Чоловік проведе у в’язниці 10 років, - повідомив старший прокурор прокуратури м.Рівне Василь Суржук.

Також суд задовольнив позовні заяви, пред’явлені прокуратурою м. Рівне в інтересах держави в особі відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради, та в інтересах держави в особі управління охорони здоров’я РОДА — Рівненської дитячої лікарні. Юрію доведеться сплатити 2 397 гривень, витрачених на лікування 37-річної Тетяни, ще 16 250 гривень — спрямованих на порятунок 13-річного Андрія. Суд також зобов’язав засудженого сплатити потерпілим 120 тисяч гривень моральної шкоди та ще 10 тисяч гривень — матеріальної.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.