Рівненські діти не задоволені своїм становищем у сім'ї

У 29 жовтня о 10:00 годині в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул. Соборна, 12а, 3-й поверх) відбудеться прес-конференція за участі заступника міського голови Галини Кульчинської на тему "Співпраця психологічної служби м. Рівного з батьківською громадськістю".

За результатами опитування, яке було проведено психологічною службою міста Рівного майже чверть опитаних дітей незадоволені своїм становищем у сім’ї (через відсутність уваги і ніжності зі сторони батьків, відсутність спільних інтересів, конфлікти між батьками, вимогливість і суворість дорослих, вживання алкоголю батьками).

З метою підвищення рівня психологічної культури батьків, активізації проведення консультативної та просвітницької роботи спеціалістами психологічних служб навчальних закладів з 20 березня 2013 року розпочали роботу консультативні пункти для батьків "Порадьтеся з психологом" у кожному загальноосвітньому навчальному закладі та у центрі практичної психології і соціальної роботи міського управління освіти. У 2013-2014 навчальному році з вересня місяця такі ж консультації надаються і у дошкільних навчальних закладах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.