Рівненська "мафія" - проти піратства

30 жовтня рівнян запрошують на Мульти-Мафія-Паті в кінотеатр "Мультиплекс". Учасники зможуть виграти квитки в кіно на великому екрані. Вечір пройде під гаслом "Кіно-Мафія".

- Ударимо Кіно-Мафією по піратству! Навіщо скачувати з інтернету новинки кінематографа? Приходите на Мульти-Мафія-Паті в кінотеатр і вигравайте квитки в кіно на великому екрані. Зручний кінозал, ефект 3D, якісний звук – ось запорука отримання максимуму задоволення від якісного кіно, - наголошують організатори вечірки.

Традиційно цікаві змагання в "Мафію" розділяться на 3 столу:

1. Класична мафія. Найсуворіші правила, найпрофесійні гравці, розумна стратегія, оперативна тактика, максимум адреналіну і задоволення.

2. "Дика" мафія. Трохи менш суворі правила, можливість досхочу посперечатися, додаткові персонажі, що підігрівають інтерес і що додають грі особливу родзинку.

3. "Дика" мафія 2.0. Останні новинки мафіозних правил, Мафія, Бандитос, Мирні жителі і Камікадзе. Кількість несподіванок на одиницю площі зашкалює. Тверезий розрахунок бувалих мафіозі розбивається гравцями-початківцями вщент, завдяки несподіваним ігровим поворотам і новим типам активних персонажів.

"Кіно-Мафією" вечірка названа не даремно. У цей вечір учасники отримають можливість зняти власне кіно. Це буде не просте "Homevideo", це буде справжній пригодницький бойовик на кримінальну тему. Три команди, три сценарії, безмежний простір для творчості.

Після короткої підготовки, команди повинні зробити постановку, згідно заданим сценарієм , використовуючи виданий інвентар. Дійство буде зніматися професійною відеокамерою. Журі - керівництво кінотеатру "Мультиплекс" , оцінюють ролики, вибирають переможця. Кращий ролик, після монтажу, транслюватиметься на екранах "Мультиплекс".

Всі учасники конкурсу отримають 2 квитка в кіно на будь-який сеанс у будь-який час.

- Крім того, ми змонтуємо всі три ролика, викладемо їх в Інтернет, - зазначають організатори вечірки. -Чия кінострічка набере більше лайків та коментарів, додатково отримають 5 запрошень на 2 персони без зазначення дати і часу кіносеансу. Мафіозна вечірка буде гарячою. Крім зйомок дрібнокаліберних блок- бастерів, вечір буде рясніти цікавими конкурсами та призами від партнерів.

Місце проведення:
Багатозальний кінотеатр " Мультиплекс", м. Рівне, вул. Гагаріна 51.
 
Телефон для реєстрації: (067) 362 11 31

Веб-сайт:
http://lotos-invest.com/ua/news/59/

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.