У Рівненській обласній клінічній лікарні виявили порушення

Фахівці Держфінінспекції в Івано Франківській області під час ревізії фінансово господарської діяльностікомунального закладу "Рівненська обласна клінічна лікарня" Рівненської обласної ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 320 тисяч гривень.

Зокрема, через те, що бухгалтерська служба медичного закладу неправильно визначила розмір середнього заробітку працівників для нарахування відпускних, протягом 2012 року та січня-липня 2013 року лікарня зайво витратила 218 тисяч гривень, - повідомили з прес-служби Держфінінспекції в Івано-Франківській області.

Також під час ревізії виявлено, що заклад охорони здоров'я не переказав до місцевого бюджету належної частки отриманого доходу, за завищеною вартістю купував товари та оплатив ремонтно-будівельні роботи, понаднормово списав медикаменти, продукти харчування та паливно-мастильні матеріали, що призвело до втрат на суму понад 100 тисяч гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 22 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Рівненської області.

Коментарі

А на що ж вони ліки списували, коли хворі самі все закуповують: і ліки, і шприци, і навіть мило, порошок, перчатки і т.д.?

Тільки на 320 тис. Цікаво а чи все пораховано? Це звичайна практика коли матеріали закуповуються по завишених цінах. На цьому й відкати є. А так керівникам працювати було б не цікаво.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.