На Рівненщині вшанували ветеранів

На Рівненщині відзначили 69-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

Пам’ять захисників вітчизни сьогодні вшанували на військовому меморіалі кладовища "Дубенське". Участь в урочистому мітингу з нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників взяв голова облдержадміністрації Василь Берташ.

Очільник краю побажав визволителям здоров’я, добробуту та довгих років життя, а також подякував їм за те, що вже три покоління українців знають про війну лише з книжок історії. Потому Василь Берташ разом іншими представниками обласної та міської влади поклав квіти на могилу невідомому солдату. Подібні урочисті мітинги відбулися в усіх населених пунктах області.

Нині в області проживає 42 тисячі 267 ветеранів. Із них 29 тисяч — учасники війни, 2 тисячі 560 — учасники бойових дій, ще 1 тисяча 820 — інваліди війни. Тим часом бюджетна підтримка таких пільговиків постійно зростає, адже цього вимагає й Президент України, підсумував Василь Берташ. Так, усі ветерани війни мають пільги при сплаті житлово-комунальних послуг. Зокрема, з початку року їм нарахували пільг та житлових субсидій на суму понад 167 мільйонів гривень. Усього на це у державній скарбниці передбачили 235,6 мільйона гривень.

Разом із тим, зростає й підтримка ветеранських організацій. Порівняно з 2010 роком фінансування їх діяльності зросло на 110 тисяч і нині становить 300 тисяч гривень. За ці кошти влаштовують заходи, купують подарунки та надають додаткову матеріальну допомогу ветеранам та їх сім’ям. Таким чином влада працює над тим, аби ветерани не відчували себе забутими та покинутими, підсумував Василь Берташ.

Коментарі

Кожного року кількість ветеранів зменшується і вони потребують повноцінного соціального захисту, турботи та підтримки. Добре, що влада це розуміє і робить все можливе аби покращити їх життя.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.