Рівнян запрошують позмагатись за грошовий приз конкурсу "Голодні Ігри: У вогні"

Міжнародна організація "CinemaHall" за підтримки телеканалу "ТЕТ" і компанії "Вольга Україна" оголошує конкурс за мотивами фільму "Голодні Ігри: У вогні".

Аби взяти участь у шалених конкурсах за мотивами найгучнішого фантастичного блокбастера, необхідно зібрати команду із друзів та колег. Головний приз - $ 1000.

Для участі у конкурсі заповни анкету трибута. До участі запрошуються команди від 5 до 10 осіб. На першому етапі Капітолій поставить перед кожною командою 5 цікавих завданнь. У команди буде 10 днів на виконання завдань. З 17 по 30 листопада кожен бажаючий зможе проголосувати за команду, конкурсне завдання якої сподобалось найбільше, на сайті телеканалу ТЕТ.

Детальна інформація та Реєстрація: http://tet.tv/uk/project/golodni-igry-u-vogni/contests/bytva-mist/

Національні партнери Конкурсу:

Мережа міських порталів "SitySites", портал "СнимиФильм", Міжнародна платформа "KINOLIFE", портал Kino-Teatr.ua, портал StudNews, портал Телекритика, Міжнародна організація "AIESEC", міжнародна картка "ISIC", компанія "Studentland", журнал "Коктейль", е-журнал "Pro Kinder Star", адвокатське бюро "Адлер и партнери", інструмент прямого маркетингу Feedgee.com, онлайн система управління проектами Worksection.com.

Телефони для довідок: 0980299455; 0662868385; 0637988896

Коментарі

Супер!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.