Прокуратура Рівного вимагає повернути землю вартістю півмільйона гривень

Прокуратура Рівного попередила незаконне надання у користування близько 2 гектарів землі в обласному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному скандальний "Ліон" руйнуватимуть, а парк "обезголовили"

Впродовж 2013 року прокуратурою Рівного проведено 14 перевірок у сфері нагляду за дотриманням та застосуванням законів у земельній сфері, за результатами яких внесено 12 подань, 11 з яких розглянуто та задоволено, 6 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, попереджено незаконне передання у строкове користування земельних ділянок загальною площею 1,5 га на вулицях Курчатова, Князя Володимира та Басівкутській. Нормативно-грошова оцінка ділянок — 2,6 млн. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$

Крім того, за результатами перевірки пред’явлено позов на 301 тис. грн. щодо відшкодування втрат лісогосподарського виробництва. Також пред’явлено 2 позови з вимогою повернути земельні ділянки у комунальну власність Рівненської міської ради. Нормативно-грошова оцінка вказаних ділянок складає близько півмільйона гривень, - повідомив старший прокурор Рівненської прокуратури Юрій Грисюк.

Коментарі

Чим закінчилася анонсована Джусом перевірка законності отримання Торгуном 0.45 га особливо цінної землі парку ЛЕБЕДИНКА (на відчудження котрої діє мораторій) під будівництво його приватного ресторану?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.