Держслужбовця з Рівненщини позбавили рангу та роботи за хабар

У Рівненській області за матеріалами СБУ за неодноразове одержання неправомірної вигоди засуджено інспектора відділу екологічного та радіаційного контролю.

Набув чинності вирок Сарненського районного суду Рівненської області щодо обвинувачення інспектора відділу екологічного та радіаційного контролю на митній території Рівненської області, яка неодноразово одержувала неправомірну вигоду від підприємців.

Встановлено, що інспектор, зловживаючи службовим становищем, безпідставно зволікала з проведенням екологічного та радіаційного контролю під час митного оформлення та вивезення підприємцями товарів за межі України. За неперешкоджання митному оформленню бізнесмени повинні були сплачувати неправомірну вигоду від 50 до 1600 гривень (залежно від вантажу). У період з квітня до червеня 2013 року правоохоронці задокументували одержання чиновницею неправомірної вигоди на загальну суму понад 7 тис. гривень.

Співробітники СБУ затримали правопорушницю «на гарячому» у службовому кабінеті під час одержання чергової суми - 1600 гривень, - повідомили з прес-центру СБ України.

Суд визнав тепер уже колишнього інспектора відділу екологічного та радіаційного контролю на митній території Рівненської області винною у вчиненні злочину, передбаченого ст.368 (одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та призначив штраф — 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також за рішенням суду державного службовця позбавлено 11 рангу та права обіймати в органах державної влади та місцевого самоврядування посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на один рік.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.