На Рівненщині інвалідам війни зроблять ремонт у помешканні за 330 тисяч

За бюджетні гроші пільговикам допомагають відремонтувати помешкання, а також фінансують придбання нових квартир, доповіли голові облдержадміністрації Василеві Берташу.

Зокрема, за два роки інвалідам війни купили десяток осель. Торік житлом забезпечили чотирьох краян цієї категорії, на що витратили 952 тисячі гривень. Водночас цьогоріч Рівненщина отримала 1 мільйон 400 тисяч гривень, за які придбали квартири ще шістьом інвалідам війни, прозвітували Василеві Берташу. Йому повідомили, що завдяки держкоштам вдалося вирішити житлову проблему ветеранів із Березного та селища Клесів Сарненського району, а також двох пільговиків із Острога та стількох же із Рівного.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, Рівненщина одержує держфінансування на вирішення їхніх актуальних проблем. Окрім купівлі нових помешкань, їм допомагають за бюджетні кошти капітально відремонтувати оселі. Торік на це витратили 223 тисячі гривень. За них вдалося оновити житло 10 пільговиків, на котрих поширюється дія закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Тим часом цьогоріч вже збільшили фінансування, тож вдасться посилити держпідтримку визволителів, акцентував Василь Берташ.

Так, на 2013 рік для капітальної реконструкції помешкань ветеранів зарезервували понад 330 тисяч бюджетних гривень.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.