На Рівненщині пластуни закрили таборовий сезон

26-27 жовтня в селищі Клевань відбулося закриття таборового сезону станиці Здолбунів "Фініш 2013". Близько 40 пластунів і пластунок різного віку зібралися, щоб згадати літо, табори, поділитися враженнями з усіма охочими і просто гарно провести час.

На "Фініші"було присутнє новацтво, а також п’ятеро відважних дівчат зі шкільного самоврядування, які не побоялися втекти на два дні від цивілізаії і спробувати пластового життя, як приз за сміливість вони отримали багато враженнь, нових друзів і чудові спогади.

Найяскравіші враження в учасників викликала стрільба, майстерка та змаги, які дали можливість проявити пластові вміння і навички здобуті за рік, а мандрівка у Тунель кохання стала гарним випробовуванням, адже відстань від місця таборування до Тунелю близько 10 км. в одну сторону.

Логічним завершенням дня стала ватра, яку запам’ятають усі. також важливими подіями були іменування пластункою новачкою Софії Боярчук, рій "Ластівки", іменування пластункою прихильницею Іванни Флорек, гурток "Крилаті" та заприсяження пастунки учасниці Валентини Красовської. У змазі "Фінішуй" перемогла команда № 4. У змазі “Зелена п’ятка” перемогла Красовська Валентина. про це повідомляє zdolbuniv.com

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.