На Рівненщині чемпіони проводять уроки у сільських школах

На Рівненщині триває другий сезон "Розминки від чемпіона". У його рамках найвідоміші в області спортсмени вже провели уроки фізкультури для школярів Корецького, Дубровицького, Зарічненського та Володимирецького районів, а також міста Кузнецовськ. З дітьми, зокрема, займалися волейболісти, боксери, дзюдоїсти, футболісти. "Розминка від чемпіона" розрахована перш за все на учнів сільських шкіл, які мають не так багато можливостей поспілкуватися з іменитими спортсменами, підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов.

-Річ у тім, що більшість дітей бейсбол чи бокс бачили лишень по телевізору. А тут до них приїздять спортсмени і показують, як потрібно тримати биту, аби поцілити по м’ячу, дають приміряти боксерські рукавиці. Також школярів вражає, коли уроки проводять танцюристи на візках, паралімпійці та дефлімпійці, - прокоментував  директор комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" облради Микола Петренчук.

 Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у листопаді "Розминка від чемпіона "відбуватиметься у сільських навчальних закладах Рокитнівського, Сарненського та Рівненського районів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Запровадження такого проекту надихає дітей досягати спортивних вершин, доводить, що нічого нездійсненного у житті не має. Адже серед цих спортсменів є люди із фізичними вадами. Подяка органам державної влади за організацію проекту, спортсменам за їх участь та увагу до дітей, а особливо дітей з фізичними вадами, адже усі вони потребують турботи та підтримки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.