Сорока зробив Рибака почесним професором

У рамках візиту на Рівненщину голова Верховної Ради України Володимир Рибак  відвідав Національний університет водного господарства та природокористування. В урочистій атмосфері він зустрівся з викладачами та студентами вишу.

Компанію голові парламенту склали: голова Рівненської ОДА Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий, міський голова Рівного Володимир Хомко, народний депутат України Юрій Благодир.

Приймав гостей президент НУВГП, нардеп-регіонал Микола Сорока, якому через скандал цьогоріч вирішили не давати звання за заслуги перед містом Рівне І ступеня. Асистував народному обранцю в.о. ректора НУВГП Микола Корецький.

Володимир Рибак виступав перед студентами більш, ніж півгодини. У своїй промові політик не тільки окреслив перспективи України та вступ до ЄС, а й звернувся до студентів з настановою:

- У президії нашого зібрання - шість випускників НУВГП. То ж ви учіться і будете сидіти на наших місцях в президії. А ми будемо у вас консультантами.

У свою чергу Микола Сорока теж розсипався у похвалах Володимиру Рибаку. Нардеп зауважив, що НУВГП тепер для голови парламенту став рідним навчальним закладом, який він може відвідувати коли схоче.

А щоб пан спікер не забув гостинність Миколи Петровича, той надав йому статус почесного професора НУВГП. Звання поповнили мантією з хутряним комірцем та величезним портретом Володимира Рибака, який спеціально висипали з бурштину.  

Коментарі

Нормальна практика.
Тим паче, що пан Рибак поважна людина і ще може і вузу допомогти.
А можливості втрачати не мудро.

Прийшов час коли мені стає соромно за альма матер....

Так знатно полизали жопу!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.