Активісти закликають мера Рівного вжити заходів щодо скандального ресторану

Кілька місяців триває скандал навколо ресторану "Ліон", який незаконно розмістив на земельній ділянці парку імені Шевченка літній майданчик. Активісти впродовж кількох місяців влаштовували пікніки на захопленій землі, аби змусити ресторан звільнити дану територію. Зрештою ресторан таки прибрав столики з літного майданчика, однак повністю його не ліквідував. Сьогодні активісти неформального громадського руху "Захистимо Рівне" написали відкритий лист меру Рівного:

"Рівненському міському голові Хомку Володимиру Євгеновичу

Відкритий лист

Шановний Володимире Євгеновичу! Від імені неформального громадського руху"Захистимо Рівне" звертаємося до Вас з приводу факту захоплення землі в парку імені Т.Г.Шевченка власниками ресторану "Ліон". Свого часу Ви публічно заявляли, що докладаєте усіх зусиль, щоб  припинити незаконні дії в центральному парку, землі якого належать до природно-заповідного фонду.

Ми маємо сумніви щодо того, що Ви докладаєте максимум зусиль для збереження землі парку та недопущення порушень законодавства.

Ще з 2011 року Ви отримували клопотання Державної сільгоспінспекції (раніше - у складі Держкомзему) про припинення експлуатації об'єкта (ресторану "Ліон") до повного усунення порушень земельного законодавства. Однак, ці клопотання залишилися без належної реакції.

Лише за ініціативи громадських активістів було фактично зупинено користування землею, яку захопив ресторан під свій літній майданчик. Громадяни також ініціювали порушення прокуратурою міста кримінальної справи. Чому це не зробила міська влада з усім своїм авторитетом, апаратом та владними можливостями?

На наше переконання, якщо б Ви щиро хотіли вплинути на порушників, Ви мали б застосувати низку засобів, які ще й досі не пізно задіяти:

-Обмеження режиму роботи закладу до 22-00 години;

-Проведення перевірок законності прокладення комунікацій до захопленої ділянки, таких як електромережа та водопостачання;

-Включення незаконних споруд ресторану "Ліон" до числа перших серед об’єктів, які будуть знесені міською комісією з демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд.

-Ініціювання перевірок ресторану "Ліон" контролюючими органами, зокрема, Держенергонаглядом, Державним архітектурно-будівельним контролем тощо.

Повідомляємо Вам, що станом на 28 жовтня 2013 року, незважаючи на відкриття кримінального провадження, порушення з боку адміністрації ресторану "Ліон" тривають.

Власники закладу продовжують встановлювати огородження захопленої ділянки, а зрізані альтанки склали на землі парку поруч із захопленою ділянкою. Фактично площа землі парку, що використовується незаконно, зростає.

Володимире Євгеновичу! Закликаємо Вас застосувати всі засоби впливу і не давати приводу для інших потенційних порушників закону, зокрема тих, хто має намір самовільно привласнити ту чи іншу земельну ділянку в Рівному.

Закликаємо негайно вжити всіх можливих заходів для припинення протиправних дій, спрямованих на самовільне захоплення землі в Рівненському парку ім. Т.Шевченка, а також оприлюднити обіцяний вами список зі 120 об᾽єктів захоплення землі у Рівному.

Громадський рух "Захистимо Рівне"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному ресторан «ЛІОН» за захоплення паркової землі оштрафували на… 100$

Рівняни очистять парк від майна ресторану «Ліон»

Рівняни влаштували пікнік у скандальному ресторані "ЛІОН"

У скандальному ресторані «Ліон» відбулася бійка

Хто "замовив" рівненський ресторан "Ліон"?

Рівненський активіст зізнався хто його "замовив" для участі в тиску на ресторан "Ліон"

Власники рівненського ресторану "Ліон" прибрали меблі із захопленої землі

У Рівному проти дирекції скандального ресторану порушили кримінальну справу

 

Коментарі

Відставний міліцейський полковник каже що реальним власником є Сорока,а впливові правоохоронці Рівного мають в цьому ресторані персональні знижки,навіть для своїх гостей...Може дід щось вигадав?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.