Ротації у "Батьківщині" Рівного: Конощук і Зиля виключили з бюро, а Запорожця - з партії

Як стало відомо сайту "ВСЕ" із власних джерел, екс-керівника фракції "Батьківщина" у Рівнераді Юрія Запорожця виключено із лав ВО "Батьківщина". А депутатів Володимира Зиля та Марію Конощук, яка донедавна очолювала Рівненську міську організацію цієї партії, виключено із бюро міської організації політичної сили. Це стало результатом скандалу, який розгорівся навколо безкоштовного виділення земельних ділянок близким та родичам міських обранців.

За свідченням наших джерел, кадрова чистка продовжується не лише в обласному центрі, а й в районних організаціях "Батьківщини".

До речі, зараз в Народному домі у Рівному відбувається засідання бюро міської організації "Батьківщини". Тож не виключено, що це не останні новини зі стану цієї політичної сили.

Див також Депутат Рівнеради «виписав» собі земельки на весілля

Див. також Землелюбна династія: Депутат Рівненської облради взяв на себе провину за земельний скандал

Див. також "Садівники" Рівнеради: Хто хоче отримати 67 ділянок міської землі?

Див. також Із 67 земельних ділянок для "садівників" Рівного роздали лише 20

Коментарі

Яка ще Юля?:))) Юлі б зараз в Німеччину звалити - оце реальна потреба. Ви справді думаєте, що вона в щоденних бесідах з Коксом і Квасневським піклується про рівненських садоводів?:))) не будьте така наївна: Юлю цікавить тільки Юля, а ви і я - для неї електорат, не більше)

одні пішли - другі прийдуть.. сумніваюсь, що це чимось Батьківщині допоможе..
в цілому ж - типова ситуація для Б'юту - плюнути в лице людям, а потім намагатись звинуватити когось одного, щоб ніхто не встиг зрозуміти, що винувата не одна людина, а вся їхня партійна система) і одним звільненням, боюсь, тут не проблему не вирішиш...

Юридично підкована,напевно,його дочка,котра вкалує бідачка в суді,як нєгр на галєрах. Як екс-мєнт ,її папік,як ніхто мав усвідомлювати цілковиту незаконність садівничої афери.Виключили-заслужено!!!!

Ти сама малолітка. Вкрала землю , тепер сиди і мовчи. А Ліля давно мені казала ,що ви всі продажні. Без Юрія Запорожця ваша фракція пропаде.

Його виключили за те, що він як голова фракції допустив і дерибан землі, і голосування

Народ! Чисто юридично, ЗА ЩО ВИКЛЮЧИЛИ ЗАПОРОЖЦЯ? Земельну ділянку його невиявлено, голосував він чи ні недоведено, бо голосування було таємне. ЗА ЩО ВИГНАЛИ ЗАПОРОЖЦЯ? Земельні ділянки виявленні в Конощук, Зиля, Озімковської, Грудницького, Курсика, Кульчинської і їх не вигнали, Кульчинську навіть ставлять головою партії садоводів. Кучерук нас всіх дурить і рахує за тупий електорат. Журналісти ви що сліпі, що мовчите?

повністю пітримую

також треба позбавити партійного квитка ВСІХ у кого писок в яблуках!!!!

За великим рахунком, Конощук як мінімум також треба позбавити партійного квитка, як голову міської організації, яка і несе однозначну відповідальність за те, що діється у міській раді

29.10.2013, 22:47 173.198.208.*** юрист
згідно Закону про протидії корупції є таке поняття , як "конфлікт інтересів" і там чітко вказано, що "У разі виникнення конфлікту інтересів у державного службовця, який входить до складу колегіального органу (комітету, комісії, колегії, ради тощо), такий державний службовець не повинен брати участь у прийнятті рішення.". Тобто Конощук не мала права приймати участь в голосуванні за земельну ділянку для дочки, іншими словами вона мала письмово про це повідомити відповідною заявою, а секретав мав би зачитати цю заяву та вилучити у Конощук пульт для голосування на момент прийняття рішення по питанню виділення цієї земельної ділянки згідно порядку денного. Потрібно подати запит в міську раду чи ця процедура була виконана.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.