На Рівненщині на харчування ветеранів у госпіталі виділили 50 тисяч

На Рівненщині одна з найкращих баз для лікування ветеранів. В цьому начальник госпіталю інвалідів війни Андрій Бурачик запевнив голову облдержадміністрації Василя Берташа. Він відвідав заклад у Клевані. Перлинні ванни, душ Шарко, циркуляційний і підводний душ-масаж і навіть басейн - усе це для пільговиків. Вони також мають можливість пройти процедури електро- та світлолікування, а також аромотерапії. Це стало можливим лише після завершення фізіотерапевтичного корпусу.

Така потужна база є хорошим замінником медикаментозній терапії. Разом із тим, всі лікувальні відділення забезпечені сучасним медобладнанням, тож ветерани забезпечені ще й висококваліфікованими послугами.

Голова облдержадміністрації поспілкувався з ветеранами. Нарікань від пацієнтів госпіталю він не почув. Навпаки, Василю Берташу розповіли, що в закладі привітний персонал і п’ятиразове харчування. Аби воно було різноманітним і калорійним, з обласної казни цьогоріч додатково виділили 50 тисяч гривень.

Крім того, залучають позабюджетні та спонсорські кошти, розповів Андрій Бурачик. За його словами, за дев’ять місяців у госпіталі вже пролікували більше двох тисяч інвалідів та учасників  Великої Вітчизняної війни. Лікуються в госпіталі пацієнти з усієї області.  В середньому курс оздоровлення триває 18 днів і для ветеранів він абсолютно безкоштовний.

Вже в найближчій перспективі буде вирішена ще одна проблема медичного закладу для ветеранів – перекриття даху терапевтичного корпусу, в якому лікується 80 відсотків пацієнтів. Наразі вже виготовлена проектно-кошторисна документація і на ремонт даху, і на заміну вікон.

Коментарі

Ветерани - це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання та мудрість. Ми сповнені гордості за наше минуле, за наших славних ветеранів, вчителів, наставників та старших товаришів, які присвятили кращі роки свого життя служінню Батьківщині. Турбота про них - обов'язок не тільки держави і тих служб, які несуть відповідальність за їхню долю, але й кожного громадянина, хто може і повинен сприяти їх благополуччю .

Приємно, що влада таки дбає за людей які того заслуговують. І дбає належним чином.

Створення таких сучасних лікувальних закладів крок вперед у забезпеченні якості надання медичної допомоги для ветеранів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.