Рівненські митники вилучили майна майже на мільйон гривень

Протягом  січня-вересня  2013 року працівниками Рівненської митниці Міндоходів, за порушення митних правил, вилучено майна на суму 893,1 тисяч гривень.

Найбільшу питому вагу у вартості вилучених товарів становлять автотранспортні засоби - 481,8 тисяч гривень, або 53,9 %. Крім того, на 30,2 тисяч гривень вилучено медикаментів та перманганату калію, які заборонені для ввезення на митну територію України.

Відділами Державної виконавчої служби з початку року реалізовано конфіскованих товарів на суму майже 170 тисяч гривень. Знищено та утилізовано майна сумнівного походження  на суму  майже 4,5 мільйонів гривень, що на 2,2 мільйони гривень більше, ніж торік.

Безоплатно передано товарів на суму понад 146 тисяч гривень. Зокрема, транспортний засіб вартістю 141,1 тисяч гривень отримала прийомна сім’я, яка виховує дітей-сиріт, Сарненська районна лікарня - гіпсовий щебінь на 2,3 тисяч гривень Свято-Покровський жіночий монастир (Рівненсько-Острожської єпархії) - ікону орієнтовною вартістю 700 гривень Книга Л.М.Толстого "Произведения последних годов" передана Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Інші вилучені товари контрабандного походження передані Рокитнівському військовому комісаріату та Рівненському обласному краєзнавчому музею. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Те, що в поточному році працюють краще, як в минулому - прекрасно. Головне - щоб і надалі спостерігалась позитивна тенденція.
А за допомогу лікарні - окремий респект!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.