Інвалідам війни нададуть автомобілі

Про це доповіли голові облдержадміністрації Василеві Берташу фахівці департаменту соціального захисту населення. Очільника області запевнили, що бюджетне фінансування на придбання транспорту зростає. Тож із 2010 року безкоштовні автівки отримали 63 інваліди війни, які перебували у відповідній черзі. Так, усі автомобілі спеціально обладнані відповідно до потреб кожного інваліда. І якщо у 2010 році ветерани отримували "Славути", то тепер це "Daewoo sens" або "Geele".

Загалом сьогодні на транспортному обліку в області перебуває 90 інвалідів І-ІІІ груп, які брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. Відповідно до чинного законодавства, зазначену категорію інвалідів забезпечуватимуть автомобілями першочергово, доповіли Василю Берташу.

Ключові слова: 

Коментарі

Ще через років 20-ять інвалідам війни WW2 можна буде вручати по Лексусу або Майбаху... чи залишиться хтось з них до того часу на білому світі, - це вже друге питання... але ж скільки пафосу.
Якщо вже серйозно, дуже шкода людей які віддавали своє життя у свої 20 років і не важливо за які цінності (на той час вони були вірними і в кожного свої)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.