Про конфлікт навколо візиту Патріарха Філарета: спростування

Через публікацію на нашому сайті від 13.10.2013 щодо нібито організації представниками політичних партій приїзду Філарета до Рівного УНА-УНСО вимагає спростування. Вони звинувачують журналіста Вікторію Мамотюк у непрофесійності через те, що коментар священика взятий через іншу особу, а відтак переданий не точно. Тим часом, сама Вікторія, яка раніше працювала прес-секретарем рівненської "Свободи" пояснила ситуацію так:

- Знаючи внутрішні правила в організації і те, що згідно внутрішнього розпоряджання партії ВО «Свобода» ніхто не уповноважений давати коментарі без погодження на це вищого керівництва. Тому я й звернулася за допомогою до керівника фракції ВО «Свобода» в обласній раді Олексія Бучинського для того, щоб взяти коментар у депутата їхньої фракції священика Сергія Лучаніна. Якиий до того ж є секретарем Рівненської єєпархії УПЦ-КП. - розповіла Вікторія Мамотюк. - Через деякий час, Олексій Бучинський, зателефонував і передав слова Сергія Лучаніна, які я передала дослівно. Олексій Бучинський зробив наголос на слові «самозванці» та зазначив, що саме це слово назвав священик. З приводу цього є відповідний аудіо запис.

Пізніше у розмові з журналістом сайту "ВСЕ" Олексієм Кривошеєвим, Сергій Лучанін спростував свої слова. Він зазначав, що сказав Олексію Бучинському лише те, що партії не мають відношення до візииту Філарета і що Патріарх приїжджає на запрошення владики Ілларіона. І в жодному разі не вживав слова "самозванці" та "примазатись", оскільки це протирічить його християнським поглядам.

Тим часом не відмовився прокоментувати ситуацію Олексій Бучинський який стверджує, що саме ці слова, що пізніше стали предметом спору, звучали із вуст Сергія Лучаніна.

- До мене напередодні приїзду Патріарха Філарета звернулася одна з журналісток Рівного, з проханням допомогти зв’язатися з секретарем Рівненської єпархії УПЦ-КП Сергієм Лучаніном для отримання коментаря щодо  інформації, яку розповсюдила одна з політичних партій, що вона організовує приїзд Патріарха Філарета та божественну літургію, - зазначає Олксій Бучинський. - Я пере телефонував до пана Сергія і отримав від нього коментар який дослівно передав журналістці. Можливо тоді це було сказано емоційно і сьогодні є бажання пом’якшити ці слова, але факт залишається фактом.

Тим часом, ми визнаємо, що прокоментувати ситуацію мав би сам священик, а не вище керівництво партії. В той же час розуміємо, що стали заручниками міжпартійних протистоянь.

Коментарі

на ВСЕ треба читати не публікації а коменти:)))

ти представся якщо переходиш на особистості , сам з 2010 року прийшов до нас , тебе залежність від трави уже повністю глючить

ти в адекваті? це з тобою, регіонівська шавка, ніхто вже діла мати не хоче.

З такою " Свободою" яка сьогодні є в Рівному:тупою, корисливою і напівжидівською я мати нічого не хочу. І ніхто мене не приймав у вашу партію, а тим більше не виключав з неї. А Тягнибок всіх хто йому говорить правду обзиває так як ви це робите. Беріть приклад з вождя- далеко заїдете. Прапор вам ваш в руки. А ти "свобода" краще б назвався, а не анонімив би. Але хіба ви вмієте, щось робити. Дешевий піар, це ваша вся робота.Будьте!

Коваль добре тебе колись в будинку культури , Тягнибок зі сцени назвав "ПРОВОКАТОРОМ".
Якщо щось робиш для України то чому ти не з Свободою? Добре що тебе в свій час вигнали з Свободи. Сиди мовчки і до свободи не примазуйся. ПРОВОКАТОР.

Не Гранітний ,а твій Бичинський інтернаціоналіст ,як пишеш облажався і підставив Лучаніна , за одно і Мамотюк ,яка повірила Бичинському на слово ,взявши відповідальність на себе.

гранітний по своїй тупості таке понаписував що це теба бути повним тормозом, а коли він зрозумів що облажався то почав приплітати в цю історію всіх підряд. якщо той гранітний безмозглий і не соображає що пише , то з ним і виясняйте цю ситуацію, бо він написав чітко, що крім мітингу та ходи до організації літургії та концерту він також має відношення і ще трьох людей приплів до цього, яких також опозорив і підставив.

Сварливість губила Україну вже не раз.Може - досить?

Панове Рівненські " свободівці", перестаньте піаритися на брехні, якщо вважаєте себе націоналістами. Серед ВО є велика кількість порядних людей, які знають, що таке націоналізм і не роблять собі дешевого піару. Просто роблять свою роботу і все. І не можуть бути єдиною силою українців дешеві піарщики з сумнівною освітою, сумнівною роботою. З приводу штунди Мамотюк, яка не є журналісткою, бо не має відповідної освіти, порадив би керівництву її партії і сайту на якому вона працює, щоб вона не зачіпати релігійних питань і традиційних українських церков. Щось має бути святим, я вважаю що це церква.Не вмішуйте її грязну політику, це не додасть авторитету. Свою опозиційність обговоріть спочатку на кухні, перш чим висвітлювати в засобах масової інформації. Я не вважаю що для ВО "Свобода" ворогами є ОУН, УНА, УНСО чи " Собор". Я думаю, що матеріалів проти ПР, комуністів і представникі теперішньої опозиції, які співпрацюють з владою предостатньо.Висвітлюйте їх, говоріть про них і головне робіть щось, а не тільки підєднуйтесь під заходи, які проводить і організовує хтось, а ви видаєте їх за свої. І ще раз наголошую, націоналізм це праця важка, рутинна і щоденна за ради блага українського народу, а не дешевий піар і брехня. Подумайте над тим, що я сказав.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.