На Рівненщині створюють додаткові дошкільні групи

Друга дошкільна група запрацювала на базі Трипутнянського НВК, що в Дубровицькому районі. Відтак, ще понад два десятки місцевих малюків зможуть підготуватися до першого класу. За словами фахівців управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, більш ніж два десятиліття тому в селі побудували дитсадок. Втім згодом через недостатню кількість діток заклад почав працювати посезонно. Водночас за останні декілька років народжуваність в краї почала зростати, тож приміщення спочатку переобладнали під школу, а згодом під начально-виховний комплекс.

Тим часом заяви на здобуття дошкільної освіти в НВК вже написали батьки 17 малюків із Трипутні, а також сусіднього села Літвиця, повідомили освітяни. Дітей підвозитимуть на одному з чотири новеньких шкільних автобусів, які цьогоріч отримав район у рамках державної програми.

Крім цього, додаткова дошкільна група на 20 місць запрацювала і на базі Берестянського НВК. Водночас у планах місцевої влади - до кінця року відкрити ще одну, четверту за рахунком групу у Сварицевицькому НВК. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч в Дубровицькому районі дошкільну освіту здобуватимуть ще 60 малюків. Загалом там функціонує 32 дошкільних навчальних заклади, з яких 26 - у складі НВК. Різними формами виховання охоплено майже 1 300 малюків від 1 до 6 років.

Ключові слова: 

Коментарі

Дуже добра справа для дітей та їх батьків.

Приємно, що народжуваність у нас зростає. А те, що відкриваються нові освітні заклади для малюків - вдвічі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.