Рівненський депутат вподобав жовто-синій балкон і виклав його фото в інтернет. ФОТО

Балкон багатоквартирного будинку по вул. Макарова пофарбований у кольори державного прапору. Рівняни рятують зовнішній вигляд панельних будинків щиро і креативно. Хоча проблеми таких будинків потрібно вирішувати вже. З такими словами депутат Рівнеради Олександр Лащук опублікував фото жовто-синього балкону у групі "Рівненщина політична" у соціальній мережі Фейсбук.

Також міський обранець зазначив:

- Рівняни намагаються рятувати зовнішній вигляд будинків, проте проблеми панельних будинків потрібно вирішувати комплексно. Наприклад у США, коли виникли цілі райони таких проблемних будинків, людям дали земельні ділянки під забудову. 

Можливо пан Лащук мав на увазі, що житловий фонд Рівного вже занадто застарів і рівнянам слід роздати земельні ділянки на території міста, аби ті могли звести ошатні будиночки своєї мрії? Воно, можливо, й варіант. Але чи дозволять такому статися депутати-садоводи Рівненської міської ради?

Коментарі

А сусід Лащука, я так розумію, немалював прапор Чечні часів Масхадова. браво-браво.

як ви вже заманали із цим показовим патріатізмам.
взяв би лащук і знайшов кошти на те, щоб пофарбувати фасад будинку, або хоча б перефарбувати балкони в один нейтральний приємний колір. нє, ви****бнувся. прапор намалював.
а він знає, що на такі речі треба брати дозвіл в управлінні архітектури? це ж фасад житлового будинку. давайте кожен буде у себе на балконі малювати ширафів, ієрогліфи, гноміків і зайчиків, слово з трьох літер. Що вийде з того?

яка до біса Європа? куда ти йдемо з такими лащуками. завтра намалюю в себе на балконі графіті з кольорами прапора Ямайки. чьо лащуку можна, а мені нє.
і всі намалюють. ото гарно буде

Всі бачили, що Лащук не особливо протестував проти садоводів?? Так тепер зрозуміло чому! Він теж у списку "мічурінців". Скоро буде оприлюднено його звязок з однією з садоводш!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.