У Рівненській УНА нове керівництво

30 жовтня відбулася міська конференція Рівненської міської організації Українська Національна Асамблея (УНА), на якій було обрано нового керівника міської організації - Ярослава Сергійовича Гранітного, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації УНА.

За годину по тому відбулася обласна конференція Рівненської обласної організації УНА, де було обрано керівника Рівненської обласної молодіжної організації Української Національної Асамблеї. Ним став Іван Олександрович Гетьман.

Також на конференціях було обрано кандидатів, що представлятимуть місто та область на Всеукраїнському з’їзді.

Ключові слова: 

Коментарі

А лівою рукою на фотці він собі що попу чухає. Глисти напевно мучать.

Зважаючи на ваші слова, то крім очікувань нічого і не можете, так будь-ласка, чекайте, як то кажуть все в ваших руках)))

то це гранітний ще не ОПОЗОРИВСЯ, головний ПОЗОР в нього ще буде.))))) З літургією і концертом в нього просто накладочка вийшла. Тоді ясно. Ждьомс))))

Як я розумію ти один з тих "збочених розумів", які не вникають, а живуть чутками???

Щоб знати головою якоїсь Уна то треба перед цим ОПОЗОРИТИСЬ на все місто ? ))))) Креативний підхід, нічого не скажеш)))))

P.S. Для особливо "обдарованих" додам, мав на увазі свободу!!!
А то знову крайніх знадуть)))

Я так читаю, а мені на думку одне спадає, чи то люди не мають що сказати, чи то в нас стільки невихованих проживає в Україні, що лише здатні на особистості переходити, при чому не маючи на це ніяких реальних підстав, особисті образи, так потрібно мати гідність, а взагалом, я радий що 90% таких людей, зібрані в гурт в одній політичній силі, менше шкоди зроблять в інших!!!

Дурик, ты зачем усы сбрил?

Серливий , а ти з цього приводу в неділю організовуєш Літургію чи ні? Громада вимагає Літургію та концерт. Організовуй!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.