Міліція "слідкує" за рівненськими школярами

Із 28 жовтня у школах Рівненщини розпочалися осінні канікули. Упродовж тижня учні перебуватимуть поза межами навчальних закладів. Міліція радить дорослим провести профілактичні бесіди зі своїми дітьми перед початком канікул та цікавитися, чим вони займатимуться протягом тижня.

Спілкуйтеся зі своїми дітьми, пояснюйте про можливі випадки виникнення небезпеки на вулиці, проїжджій частині, місцях масового скупчення людей та вдома при поводженні з побутовою технікою, газо- та водопостачанням, - повідомляє УКМСД УМВС України в Рівненській області.

Пояснюйте дітям, що незнайомі люди також можуть їм зашкодити, втягнути до вчинення правопорушення чи вживання наркотичних речовин. Гарантія безпеки неповнолітніх повністю і цілком залежить тільки від Вашої пильності та уваги.

При виникненні будь-якої конфліктної ситуації на вулиці, у громадському транспорті чи в місцях масового скупчення людей підліток повинен у першу чергу повідомити своїх батьків, а ті, у разі потреби, зателефонувати до міліції.

Пам’ятайте, що міліція приймає будь-яке повідомлення або заяву від громадян про правопорушення та вживає усіх необхідних заходів для вчасного реагування та запобігання.

Пильнуйте власних дітей, адже їхня безпека залежить від правильних дій дорослих.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.