У Рівненській області майже 50 відсотків звітності з ЄСВ направляється в електронному вигляді

З початку жовтня надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування перевищили 252,6 мільйона гривень. Платники Рівненщини подали 13,2 тисячі звітів з ЄСВ, з яких понад 6,3 тисячі – в електронному вигляді. Про це наголосив під час зустрічі з представниками бізнесу, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Михайло Ліманський.

Органи Міндоходів Рівненщини вже місяць здійснюють облік та приймання звітності від платників єдиного соціального внеску. Суб'єкти господарювання мають можливість подати звітність в електронному вигляді за допомогою програмного забезпечення та ключів електронного цифрового підпису, які можна безкоштовно отримати у центрах сертифікації ключів ЕЦП, - повідомляє Головне управління Міндоходів у Рівненській області.

Платники відчули полегшення після переходу адміністрування ЄСВ від Пенсійного фонду до органів Міндоходів, адже, відтепер їм не доводиться відвідувати дві інстанції аби відзвітуватись, а лише одну – податкову інспекцію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.