На Рівненщині відкрили хлібопекарню

У середу, 30 жовтня відбулася знача подія у житті Дубровицького району – відкриття хлібопекарні у селі Селець. Участь в урочистостях взяли керівники обласної та районної влади, а саме - заступник голови облради Олександр Чуприна, депутат обласної ради Юрій Сосюк, голова райдержадміністрації Олександр Шатов, голова райради Леонід Стрибулевич, заступник міського голови та сільські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації й районної ради, - повідомляє Рівненська обласна рада.

Відтепер в Дубровицькому районі споживатимуть хліб власного виробництва. Тож ця подія дасть можливість розвиватися інвестиційному клімату у Сельці та в цілому на території району.

Відомо, що випікатимуть хліб за угорською технологією. Місцеві жителі, для яких тут створили робочі місця, вже пройшли стажування за кордоном. А новаційні методи випікання хліба дозволять продовжити термін його зберігання, при тому, без хімічних домішок.

В своєму вітальному слові Олександр Чуприна наголосив на важливості такого підприємства в районі та подякував місцевій владі та інвесторам.

В перспективі підприємство розширюватиметься і згодом вони використовуватимуть земельні площі для посіву пшениці й жита для випікання хліба. А власна сировинна база дозволить випікати соціальний хліб за доступною ціною. Крім того, для підвищення конкурентоспроможності продукції, зерно перероблятиме місцевий млин, котрий наразі монтують для роботи.

Таким чином в області побільшає не лише переробників, а й агровиробників. Зрозуміло, що такий комплексний підхід дозволить розкрити потенціал сільськогосподарського району та розвивати економіку регіону.

Всі присутні в цей день мали змогу пригоститися запашним, гарячим, свіжовипеченим хлібом.

Ключові слова: 

Коментарі

Нове підприємство - нові робочі місця, а також, не словами, а ділом в Рівненському районі виконують соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності.

Стажування за кордоном - непогано . Чекатимемо на свіжу випічку

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.