Керівник Рівнегазу судитиметься з журналістом

Депутат Рівненської обласної ради,  голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас подав позов на головного редактора проекту «Наші гроші» Олексу Шалайського. Депутату не сподобалася публікація про те як «Не-Дубасівські» фірми розпиляли 9 мільйонів на школу, вдвічі дешевшого бютівця викинули за довідку, в якій йде мова про підприємство «Опорядрембуд», засновником якого була дружина Петра Дубаса Тамара.

В позові Петро Дубас просить суд захистити його честь і гідність, зобов`язати журналіста спростувати оприлюднену інформацію, а також відшодувати йому 20 тисяч гривень моральної шкоди, повідомляє "Четвертій владі" адвокат Олекси Шалайського Тетяна Голубока.

Олекса Шалайський та його адвокат позов не визнають, вважають викладену інформацію достовірною і такою, що грунтується на правдивих фактах. Також переконані, що вимоги позивача є надуманими та безпідставними.

Перше судове засідання у справі відбудеться завтра, 1 листопада, о 14.30 в Рівненському міському суді. Суддя - Наталія Кучина, також відома журналістам завдяки суду над колишнім головним лікарем рівненського пологового будинку Ганною Чайкою.

Ключові слова: 

Коментарі

4 влада - це те позорисько, де півтора "журналіста" працюють?))))
але амбіцій, я бачу, више криши

Ага забули...Це вже НЕ ПЕРША ВТРАТА пам'яті.

Перепрошую, забули. Виправились і доставили.

А про те, що це взято з ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, з гіперссилкою слабо поставити?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.