Сьогодні Міжнародний день вегана

Міжнародний день вегана відзначається з 1994 року щорічно 1 листопада, в річницю першої «Веганської спільноти» , утвореної 1944 року у Великобританії.

Цього дня проводяться заходи та акції, присвячені веганам і веганізму.

Веганізм (веганство) - це спосіб життя, який характеризується, зокрема, надзвичайно ретельним вегетаріанством. Вегани - прихильники веганізму - харчуються і користуються тільки рослинними продуктами, без жодних компонентів тваринного походження.

Слово" веган" утворив Дональд Вотсон із перших трьох і двох останніх букв англійського слова «vegetarian» (українською «вегетаріанець», «вегетаріанський»). Цей термін стало вживати "Веганське товариство", засноване Вотсоном у листопаді 1944 року в Лондоні.

Вегани - це надзвичайно ретельні вегетаріанці, які не тільки вилучили зі свого раціону м'ясо та рибу, але й будь-які інші продукти тваринного походження - яйця, молоко, мед тощо. Вони не носять одягу зі шкіри, хутра, вовни, шовку та навіть не користуються продуктами, які тестувалися на тваринах.

Причини відмови можуть бути різними, але головна - небажання бути причетним до вбивства тварин і жорстокого поводження з ними.

Православні свята: Священномученика Теодора Ромжі, пророка Йоіла, мученика Уара

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.