У Рівненському перинатальному центрі народилась 61 двійня

За вісім місяців роботи у Рівненському перинатальному центрі прийняли 2500 пологів. На світ з’явилися 2543 немовлят. З них - 61 двійня та три трійні. Про це повідомила головний лікар медзакладу Вікторія Єнікеєва. Вона також додала, що більшість пологів в перинатальному центрі були ускладненими, адже в закладі спостерігаються жінки із важким перебігом вагітності, загрозою викидня, або ж патологією плоду.

Саме для них, завдяки Нацпроекту "Нове життя", в перинатальному центрі створили усі умови для лікування, безпечних пологів та виходжування новонароджених у кризовому стані. Так, завдяки професійній роботі лікарів та найсучаснішому обладнанню цьогоріч шанс на життя отримали 49 малюків із малою та екстремально малою вагою тіла. Цих, та ще понад дві сотні важкохворих діток, пролікували у відділенні інтенсивної терапії. А подальший медичний супровід ці малюки отримують у відділенні постінтенсивної терапії новонароджених та виходжування недоношених діток, зазначила Вікторія Єнікеєва.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у перинатальному центрі, обладнаному сучасною апаратурою, медичні послуги жінкам та новонародженим надають на високому рівні. А лікарі медзакладу завдяки створеній базі працюють за методами, які практикують у кращих світових клініках. Тож тепер більше діток отримало шанс народитися і рости здоровими. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.