"Рівнеазот" створює нові робочі місця для молодих хіміків

За дев’ять місяців цього року ПАТ "Рівнеазот", яке входить до холдингу OSTCHEM (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) працевлаштувало 68 молодих працівників. За цей період  було працевлаштовано 29 молодих спеціалістів з вищою освітою (для них були створені нові робочі місця) та 15 працівників з освітою рівня "молодший спеціаліст" і 24 випускники професійних училищ.

-Нашою метою є не лише залучення молодих талановитих хіміків до роботи  на наших підприємствах, а й спорядження їх необхідними знаннями та навичками. Для цього ми витрачаємо певні ресурси, тому маємо всі підстави очікувати, що  на наші підприємства прийдуть кращі випускники вищих учбових закладів, які гарно знають хімію - розповів генеральний директор OSTCHEM Олександр Халін.​

Найбільшим попит на підприємстві - на випускників за напрямком підготовки "хімік-технолог", тож з 29 працевлаштованих молодих працівників з вищою освітою 16 працюють саме на таких посадах.

-Ми цілком погоджуємося з кадровою політикою холдингу OSTCHEM і скрупульозно втілюємо її в життя, адже молоді, високо мотивовані, амбіційні та високоосвічені працівники - це нова кров у "вени" підприємства, нові сили та можливість до ще більшого вдосконалення всіх виробничих процесів. Розуміючи важливість залучення молодих працівників на виробництво, вже добрих десять років  щороку створюємо нові робочі місця для молодого покоління хіміків. Так, лише за останні три роки (з 2010 по 2012) працевлаштували близько сотні молодих спеціалістів, - розповідає голова правління ПАТ "Рівнеазот" OSTCHEM Михайло Заблуда.

За словами Михайла Заблуди,  залежно  від пріоритетності цеху та специфіки виконуваних робіт, оклад молодого фахівця (без премій та надбавок) складає 3900 - 4300 гривень. Для тих, хто приїжджає з інших міст,  винаймають житло. У нинішньому році "Рівнеазот" OSTCHEM оплачує помешкання шістьом талановитим та перспективним молодих хімікам. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнеазот" OSTCHEM.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.