Рівненщині подарували релігійну книгу з Південної Африки

Релігійну книгу, привезену з іншого континенту та подарували культурно-археологічному центру "Пересопниця". Екземпляр доволі рідкісний, переконує директор закладу Микола Федоришин. Адже християнський текст написаний бурською мовою. Вона виникла три століття тому в результаті змішування різних нідерландських діалектів із англійською та німецькою. Нині це офіційна мова Південно-Африканської Республіки і Намібії. 

Тепер примірник, написаний бурською, доповнюватиме унікальну колекцію перекладів святого письма мовами світу, яку збирають  у Пересопниці. Вона налічує майже півсотні екземплярів і у своєму роді є єдиною.  Власне, про таку експозицію дізнався пастор із Південно-Африканської Республіки, який приїхав у Київ. Чоловік вирішив долучитися до створення колекції. Тож днями побував у культурно-археологічному центрі.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, суть унікальної експозиції полягає в тому, щоб відвідувачі, незалежно від національності і місця проживання, могли приїхати в Пересопницю і прочитати християнські тексти рідною мовою, резюмував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.