Людей з міністерства не пустили на Мирогощанський іподром

Сьогодні, 1 листопада представники Міністерства аграрної політики не змогли потрапити у приміщення адмінбудівлі Мирогощанського іподрому. Згідно із наказом міністерства, на підприємство мала зайти комісія з реорганізації.

Розпорядження міністерства агрополітики про реорганізацію підприємств, які пов'язані із конярством видали у 2010 році. Відповідно до нього, на базі таких підприємств мали створити господарство "Конярство України". Один із наслідків таких дій - розпаювання землі іподрому. Однак працівники підприємства вважають, що спочатку потрібно вирішити питання із земельними паями, а вже потім об'єднуватимсь із ДП "Конярство України".

За словами очевидців, під час сьогоднішніх події до іподрому прийшли близько півсотні людей. Як повідомив правозахисник іподрому Ігор Пшеюк, який перебував на місці подій проблема виникла через юридичну колізію.

- Представники міністерства мали зайти у приміщення іподрому по виконанню виконавчого провадження. Пустити їх туди, відповідно до формулювання тексту судового рішення мали посадові особи, тобто Віталій Свинар, якого однак колектив не узгодив. Саме тому, він не мав права пускати комісію.Таким чином виникла юридична колізія. Щоб проконтролювати ситуацію, приїхали вісім машин з міліціонерами, однак все пройшло спокійно, - розповів по телефону журналісту сайту "ВСЕ" Ігор Пшеюк.

Колишні та нинішні працівники іподрому вже заявляли про перекриття траси, у випадку неправомірних дій на підприємстві. А у серпні цього року народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк назвав Мирогощанський іподром "ахіллесовою п’ятою" голови Дубенської РДА Данила Корилкевича

Друга спроба представників міністерства потрапити на підприємство буде наступної п'ятниці, 8 листопада.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.