Як мер Рівного з 95-річною бабцею парк саджав. ФОТО

Міський голова Рівного Володимир Хомко вирішив на позитивній ноті закінчити тиждень. Разом з депутатами міської ради та мешканцями мікрорайону Пивзаводу посадив дерева в парку імені Богомолова.

 

Цей парк став одним з найскандальніших в Рівному. Адже тривала реконструкція парку спричинила чимало чуток та домислів. Перший скандал почався після знесення старих аварійних дерев ще два роки тому. Володимир Хомко навіть зауважив, що мало не кожних півроку доводилось зустрічатися з мешканцями району та заспокоювати їх. Адже через проблеми в казначействі реконструкція затягнулась. Парк мали завершити ще торік.

— Говорили, що тут буде багатоповерхівка, потім казали, що парковка. Востаннє спростовував чутки про те, що тут буде сміттєзвалище, - зауважив очільник міста. – Однак, сьогодні ми зібрались, щоб завершити реконструкцію та посадити дерева.

Власне, до роботи мер підійшов ґрунтовно – заздалегідь перевдягнувся в старий одяг та взуття.

Лопатою Володимир Євгенович орудував спочатку сам, а вже під час саджання другого деревця знайшов собі помічників. Дерево разом з очільником міста саджали 1,5 річний хлопчик та 95-річна мешканка мікрорайону Софія. Жінка зауважила, що дерево стане хорошою згадкою для дітей, внуків та правнуків.

- Ми спеціально залучили до саджання мешканців району. Хочемо, щоб вони цінували і оберігали власну працю, - зауважив пан Хомко.

Поруч з мером орудували лопатами підлеглі – начальник та заступник управління ЖКГ міста В’ячеслав Бережнюк та Володимир Лапюк.

Кілька кущів та дерев посадив директор ВАТ «Рівень» Мар'ян Года. Воно й не дивно, адже саме від цього округу його обрали депутатом міської ради.

Лопатою також орудував і міський депутат Сергій Паладійчук, офіс фірми якого знаходиться неподалік. З першого разу депутату не поталанило, наткнувся на залишки бетонної плити. Втім, далі справи пішла як по маслу.

Тим часом Володимир Хомко у спілкуванні з журналістами зауважив, що це не остання реконструкція парків у Рівному. На черзі – парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка та парк на Ювілейному. Крім того у місті в 2014 році почнуть облаштовувати велодоріжки.

Словом, на фоні скандалів в політичних таборах опонентів, пан Хомко вже другий тиждень закінчує на позитиві. Минулої пятниці на сесії він заявив, що його родичі відмовляються від скандальних земельних ділянок, а сьогодні зайнявся парком. Схоже, Володимир Євгенович планує затриматися в міськвиконкомі довше, ніж планували його конкуренти. 

Коментарі

Виростає по трішки місто-сад, що й казати

Думаю якась багатоповерхівка там виросте швидше чим ці дерева)

Скажу Вам, що проектують аби зверху було гарно, всерівно люди ходять навпрошки, невже неможна було взяти до уваги ті стежки, кудою людям було комфортно ходити!!!
Працюю рядом і бачу як почті всі ріжуть путь в районі виходу до Дубенської вулиці. Траву витоптали до землі.
А так гарно, був фонтан поки наші люди незломали.
Всерівно гарне місце, нарешті є де погуляти з дітьми та і так гарно провести час.

А на останньому фото червоною бруківкою виділена перша рівненська велодоріжка? ))))))))

А чому 19 садівників-депутатів не прийшли на цей тренінг- невдовзі їм знадобиться садівничий досвід?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.